test

Info

Posnania

Online

All about lifestyle. All about Posnania

Posnania to obiekt o wyjątkowym koncepcie, który łączy w sobie funkcje handlowe i rozrywkowe. Dla tego ulokowanego w Poznaniu multifunkcyjnego centrum uruchomiliśmy i już od ponad trzech lat prowadzimy kompleksowe działania w mediach społecznościowych.

W social media Posnanii inspirujemy

odbiorców w angażujący oraz zgodny

z trendami sposób.

Komunikujemy o wydarzeniach, najemcach i ich ofercie oraz usługach poprzez różnorodny rodzaj contentu. Wszystko to w duchu #allaboutlifestyle.

W ramach

współpracy z Posnanią

odpowiadamy za strategię komunikacji marki w social media oraz jej egzekucję. Zajmujemy się copywritingiem, tworzeniem materiałów graficznych, realizujemy dedykowane sesje fotograficzne i real time’owe relacje z eventów.

Przy tworzeniu kreacji do social media Posnanii kierujemy się trendami obowiązującymi nie tylko w mediach społecznościowych, ale i w branży modowej. Bawimy się formą, kolorem, światłem i cieniami. Wykorzystujemy elementy sezonowych key visuali, a także wykonywane przez nas autentyczne zdjęcia.

Dbamy też o aktywizowanie fanów poprzez proaktywną moderację i organizację konkursów. Do grup docelowych docieramy dzięki szeroko zakrojonym i odpowiednio targetowanym działaniom promocyjnym online.

Wśród wszystkich centrów handlowych

w Polsce to właśnie Posnania

może pochwalić się najbardziej

zaangażowaną i aktywną grupę odbiorców.

Zgodnie z raportem Sotrender Facebook trends

(wrzesień 2019 r.) w kategorii Handel / Centra handlowe.

Spełniamy życzenia w Posnanii

Jak świętować, to na całego! Z okazji pierwszych urodzin Posnanii klientom tego centrum zafundowaliśmy mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń, spełniając ich życzenia w ramach akcji niestandardowej Spełniamy życzenia w Posnanii. Odpowiadaliśmy za jej koncepcję, realizację, produkcję materiału video i jego promocję w social media.

Fanpage Posnanii jest jednym z największych

wśród profili centrów handlowych

pod względem liczby fanów

– zajmuje 5. miejsce w skali kraju i 1. miejsce w Poznaniu

Zgodnie z raportem Sotrender Facebook Trends (wrzesień 2019 r.) w kategorii Handel / Centra handlowe.