Info

Braniewo

Online

Energię czterech żywiołów, naturę i magię wprost z serca Warmii i Mazur przenosimy do social mediów – na fanpage marki Braniewo!

Braniewo to lokalna marka, będąca częścią grupy Żywiec. Jej charakter ukształtował region, z którego pochodzi: Warmia i Mazury. Przez blisko 3 lata odpowiadaliśmy za kompleksową obsługę fanpage’a marki na Facebooku. Stworzyliśmy strategię komunikacji w mediach społecznościowych, kreując klimatyczny, charakterny content, odpowiadając za moderację kanału oraz za Facebook Ads. Wokół marki zebraliśmy niezwykle zaangażowaną społeczność!

Budując silną markę

Fanpage piwa Braniewo, wraz ze strategią komunikacji, stworzyliśmy w 2017 roku. W trakcie naszej pracy dla tej marki na profilu zgromadziliśmy ponad 13 000 fanów.

Siłą fanpage’a jest jego cudowna,

zaangażowana społeczność.

Indeks Interaktywności na profilu Braniewa kształtował się na poziomie ponad 10 tys., podczas gdy bezpośrednia konkurencja notowała 2-7 tys. (wg raportu Sotrender Facebook Trends, sierpień 2019).

Czerpiąc inspirację z natury

Kiedy jeden z fanów doniósł nam o zaśmieconym bunkrze na Półwyspie Helskim – nie mogliśmy pozostawić tego bez reakcji. Dzielna drużyna Braniewa ruszyła, by uprzątnąć bunkier, a relację z akcji zamieściliśmy na fanpage’u marki.

WODA – OGIEŃ – ZIEMIA – POWIETRZE

ZAKORZENIONE W NATURZE

WARMII I MAZUR