Info

Braniewo

Online

Energię czterech żywiołów, naturę i magię wprost z serca Warmii i Mazur przenosimy do social mediów – na fanpage marki Braniewo!

Braniewo to lokalna marka, będąca częścią grupy Żywiec. Jej charakter ukształtował region, z którego pochodzi: Warmia i Mazury. Od 3 lat odpowiadamy za kompleksową obsługę fanpage’a marki na Facebooku. Stworzyliśmy strategię komunikacji w mediach społecznościowych, kreujemy klimatyczny, charakterny content, odpowiadamy za moderację kanału oraz za Facebook Ads. Wokół marki zebraliśmy niezwykle zaangażowaną społeczność!

Budujemy silną markę

Fanpage piwa Braniewo, wraz ze strategią komunikacji, stworzyliśmy 2017 roku. Od tego czasu zgromadziliśmy na profilu już ponad 13 000 fanów marki.

Siłą fanpage’a jest jego cudowna,

zaangażowana społeczność.

Indeks Interaktywności na profilu Braniewa kształtuje się na poziomie ponad 10 ty. , podczas gdy bezpośrednia konkurencja notuje 2-7 tys. (wg raportu Sotrender Facebook Trends, sierpień 2019).

Czerpiemy inspirację z natury

Kiedy jeden z fanów doniósł nam o zaśmieconym bunkrze na Półwyspie Helskim – nie mogliśmy pozostawić tego bez reakcji. Dzielna drużyna Braniewa ruszyła, by uprzątnąć bunkier, a relację z akcji zamieściliśmy na fanpage’u marki.

WODA – OGIEŃ – ZIEMIA – POWIETRZE

ZAKORZENIONE W NATURZE

WARMII I MAZUR