SEO

Traf do milionów polskich internautów

Jak dotrzeć do milionów polskich odbiorców aktywnie poszukujących informacji na temat danego produktu lub usługi, a więc chcących już go poznać lub kupić? Odpowiedź brzmi: zadbać o to, by strona internetowa znalazła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. To właśnie z tej wyszukiwarki korzysta miesięcznie średnio 26 milionów rodzimych użytkowników, czyli aż 93% polskich internautów*. W Grupie Płodni.com doskonale zdajemy sobie sprawę z potencjału sprzedażowego i wizerunkowego tego kanału. Dlatego naszym Klientom oferujemy profesjonalne działania z obszaru pozycjonowania stron internetowych w Google, umożliwiające wsparcie sprzedaży i osiągnięcie przewagi nad konkurencją.

*Dane: Gemius i PBI za kwiecień 2020 r.

Umieszczamy strony Klientów w TOP 10 wyników wyszukiwania

Kolejność wyświetlania stron po wpisaniu zapytania do wyszukiwarki Google nie jest przypadkowa. Podobnie jak to, w który wynik kliknie użytkownik – zdecydowana większość zdecyduje się na TOP 10 propozycji. Widoczność serwisu, czyli to, jakie pozycje osiąga on na frazy kluczowe ważne z punktu widzenia Twojej firmy i jej odbiorców, zależy od wielu czynników. Nasz złożony ze specjalistów ds. pozycjonowania, SEO i content marketingu zespół dokładnie je zna i wie, co zrobić, by strony internetowe marek, z którymi współpracujemy, pojawiały się na konkretne słowa jak najwyżej i tym samym były użyteczne biznesowo.

Stała optymalizacja techniczna serwisu internetowego szkoły wyższej będącej jednym z naszych Klientów oraz znajdujących się w nim treści, a także odpowiedni dobór pozycjonowanych fraz w okresie rekrutacyjnym przełożyły się na pozyskanie kandydatów z ruchu organicznego.

Od początku współpracy z tego kanału pochodziło 34,51% aplikacji od przyszłych studentów*.

* Dane na podstawie Google Analytics

Prowadzone przez nas działania pozycjonerskie pozwolą Ci:

Zwiększyć liczbę użytkowników
odwiedzających serwis

Wyższe pozycje fraz kluczowych w Google to dla Twojej firmy okazja do dotarcia do większej liczby użytkowników szukających informacji o branży lub poszczególnych produktach i usługach. Przekłada się to z kolei na zwiększenie liczby odwiedzin na stronie internetowej oraz na konwersję.

Dotrzeć do nowych odbiorców

Wzrost widoczności Twojej witryny zwiększy świadomość marki lub firmy w internecie, a tym samym umożliwi Ci przekazanie komunikatów nowym grupom konsumentów. To także możliwość poznania ich preferencji zakupowych.

Zwiększyć sprzedaż

Prowadzone przez nas aktywności ułatwiają pozyskanie odbiorców, którzy, generując miliony zapytań miesięcznie, już wykazują zainteresowanie Twoją ofertą. Umożliwiając im zapoznanie się z nią, podniesiesz swoją sprzedaż.

Zdobyć przewagę nad konkurentami

Poprzez zwiększenie liczby zapytań, na które użytkownikom Google wyświetla się Twoja strona, wzmocnisz atrakcyjność swojej marki, a tym samym osiągniesz przewagę nad konkurentami i podniesiesz swoją rozpoznawalność.

Zabezpieczyć wizerunek
marki w sieci

Nasze działania obejmują także SEO PR. Połączenie tych usług ułatwi Ci zbudowanie zaufania wśród odbiorców, a także pomoże w kryzysach wizerunkowych i depozycjonowaniu negatywnych, a często jednocześnie nieprawdziwych informacji z nich wynikających.

209,83%*

O tyle od sierpnia 2018 r. do maja 2020 r. zwiększyliśmy liczbę użytkowników z organicznych wyników wyszukiwania na stronie największej polskiej firmy odzieżowej – LPP S.A. Osiągnęliśmy to dzięki działaniom SEO, rozbudowie profilu linkowego serwisu, publikacji wysokiej jakości artykułów content marketingowych oraz wprowadzaniu zmian audytowych i optymalizacji treści pod kątem fraz kluczowych.

* Dane na podstawie Google Analytics

Nasza oferta to kompleksowa usługa
pozycjonowania stron

Działamy w każdym obszarze składającym się na prawidłowe pozycjonowanie stron internetowych, czyli:

SEO

Link building

Content marketing

Analityka internetowa

Dbamy o całościową obsługę Twojego serwisu oraz sku-
teczne poprawienie jego widoczności po to, by zwiększyć
rozpoznawalność Twojej oferty i podnieść sprzedaż.
Na naszą usługę składają się:

analiza rynku Klienta
oraz typowanie obszarów
wartych wsparcia za pomocą
pozycjonowania (w tym SEO),

monitorowanie konkurencji Klienta w wyszukiwarce Google (m.in. w celu poznania jego metod pozycjonowania),

pozycjonowanie lokalne
oraz na całą Polskę,

przeprowadzanie audytów
przeprowadzanie audytów SEO stron internetowych,
w tym typowanie wszystkich nieprawidłowości
utrudniających pozycjonowanie,

przygotowywanie propozycji dotyczących rozwoju
serwisów pod kątem SEO,
m.in. w zakresie optymalizacji kodu HTML strony czy
szybkości jej ładowania,

wsparcie merytoryczne podczas wdrażania przez Klienta audytu SEO,
m.in. kontakt z developerem strony,

dobór najważniejszych fraz
kluczowych oraz ustalanie
obszarów promowania
(frazy long-tail),

prowadzenie działań z zakresu
pozyskiwania linków (link building),

działania content marketingowe zewnętrzne i wewnętrzne, m.in. opracowywanie opisów produktów, kategorii, prowadzenie firmowych blogów, przygotowywanie artykułów sponsorowanych i gościnnych, kontakt z wydawcami i współpraca z blogerami,

pomoc w depozycjonowaniu negatywnych informacji nt. Twojej firmy i SEO PR,

przekazywanie wiedzy z zakresu SEO i marketingu,

Mamy holistyczne podejście do Twojej marki

Zależy nam, by nasze działania wpływały nie tylko na pozycje serwisów Klientów w wynikach wyszukiwania Google. Do prowadzonych aktywności podchodzimy holistycznie – wiemy, że mogą sprzyjać one również innym celom, np. tym z obszaru public relations. Dlatego do naszego zespołu SEO należą specjaliści z zakresu content marketingu, którzy dbają o to, żeby opracowywane i dystrybuowane w ramach link buildingu treści sprzyjały zarówno poszerzeniu profilu linkowego strony, jak i były użyteczne dla odbiorców i budowały społeczność skupioną wokół marki. Co więcej, dzięki współpracy z Wizerunkowo.com, agencją PR z naszej Grupy, łączymy działania pozycjonerskie z public relations (SEO PR), przez co zabezpieczamy wizerunek Twojej firmy w sieci m.in. depozycjonując wybrane informacje w sytuacjach kryzysowych.

Dzięki zespołowi content marketingowemu, który zadbał o atrakcyjną formę przygotowywanych publikacji oraz ich użyteczność w procesie pozycjonowania, nasze artykuły content marketingowe kierujące do strony internetowej firmy LPP S.A. wspierają rozbudowę jej profilu linkowego, ale też cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów. Potwierdza to liczba ich odsłon.

Od sierpnia 2018 r. do czerwca 2020 r. wygenerowały one ich łącznie ponad 67,5 tys., a wartość ta stale wzrasta*.

* Dane na podstawie analizy własnej.

Od początku stawiamy na poznanie
potrzeb Klientów

Działania z zakresu pozycjonowania / SEO zawsze rozpoczynamy od rzetelnego poznania marki. Na początku współpracy przeanalizujemy więc specyfikę Twojej branży i frazy odgrywające w niej kluczową rolę, zbadamy potrzeby użytkowników potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami / usługami oraz działania konkurencji i będziemy kontrolować jej widoczność w Google. Dzięki temu, że będziemy w stałym kontakcie i poznamy Twoją ofertę „od podszewki”, doskonale zrozumiemy Twoje potrzeby oraz cele i dostosujemy do nich plan działania.

Współpraca z nami obejmuje:

Przeprowadzenie kompleksowego audytu witryny oraz wsparcie we wdrażaniu zaproponowanych w nim zmian,

Opracowanie indywidualnej dla każdego Klienta strategii pozycjonowania strony internetowej,

Weryfikację wprowadzenia
zmian audytowych

Stałe aktywności wspierające pozycjonowanie serwisu, m.in. link building, działania content marketingowe, bieżącą optymalizację serwisu pod kątem SEO

Regularne monitorowanie widoczności strony w wynikach wyszukiwania, analizę trendów, wsparcie merytoryczne i raportowanie o wynikach prowadzonych przez nas działań,

Wprowadzenie audytów SEO oraz regularna rozbudowa profilu linkowego spowodowały poprawę widoczności sklepu NaszeZoo.pl w TOP 10 kluczowych fraz według narzędzia SEMstorm.

Ich liczba wzrosła z 44 w styczniu 2015 r. do 4 594 w czerwcu 2020 r.

Nasi klienci na 1. stronie w Google:

Więcej informacji na temat oferty oraz prowadzonych przez nas aktywności z zakresu PR można znaleźć na stronie należącej do naszej Grupy agencji public relations Wizerunkowo.com.

Zadzwoń, napisz maila, spotkaj się z nami.
Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę.