Pozycjonowanie / SEO

Traf do milionów polskich internautów

Jak dotrzeć do milionów polskich odbiorców aktywnie poszukujących informacji na temat danego produktu lub usługi, a więc chcących już go poznać lub kupić? Odpowiedź brzmi: zadbać o to, by strona internetowa była dobrze pozycjonowana, czyli znalazła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. To właśnie z tej wyszukiwarki korzysta miesięcznie średnio 26 milionów rodzimych użytkowników, czyli aż 96,5% polskich internautów*. W Grupie Płodni.com doskonale zdajemy sobie sprawę z potencjału sprzedażowego i wizerunkowego tego kanału. Dlatego naszym Klientom oferujemy profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google. Działania z zakresu SEO umożliwiają wsparcie sprzedaży i osiągnięcie przewagi nad konkurencją.

*Dane: Gemius i PBI za lipiec 2021 r.

Agencja Płodni.com umieszcza strony Klientów w TOP10 wyników wyszukiwania Google

Kolejność wyświetlania stron po wpisaniu zapytania do wyszukiwarki Google nie jest przypadkowa. Podobnie jak to, w który wynik kliknie użytkownik – zdecydowana większość zdecyduje się na TOT10 propozycji. Oznacza to, że pozycjonowanie stron WWW jest bardzo istotne w pozyskiwaniu potencjalnych Klientów. Widoczność serwisu, czyli to, jakie pozycje osiąga on na frazy kluczowe ważne z punktu widzenia Twojej firmy i jej odbiorców, zależy od wielu czynników. Nasz złożony ze specjalistów ds. pozycjonowania, SEO i content marketingu zespół dokładnie je zna i wie, co zrobić, by strony internetowe marek, z którymi współpracujemy, pojawiały się na konkretne słowa jak najwyżej i tym samym były użyteczne biznesowo. W ofercie naszej agencji dostępne są działania SEO skrojone na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. W kwestii pozycjonowania stron każda branża rządzi się innymi prawami, co zawsze bierzemy pod uwagę.

Stała optymalizacja techniczna serwisu internetowego szkoły wyższej będącej jednym z naszych Klientów oraz znajdujących się w nim treści, a także odpowiedni dobór pozycjonowanych fraz w okresie rekrutacyjnym przełożyły się na pozyskanie kandydatów z ruchu organicznego. Dobre pozycjonowanie (działania SEO) przekłada się na wysoką pozycję domeny w Google, a to z kolei zwiększa liczbę odwiedzin strony.

Od początku współpracy z tego kanału pochodziło 34,51% aplikacji od przyszłych studentów*.

* Dane na podstawie Google Analytics

Prowadzone przez nas działania SEO pozwolą Ci:

Zwiększyć liczbę użytkowników
odwiedzających serwis

Skuteczne pozycjonowanie fraz kluczowych w Google to dla Twojej firmy okazja na dotarcie do większej liczby użytkowników szukających informacji o branży lub poszczególnych produktach i usługach. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania przekłada się na zwiększenie liczby odwiedzin na stronie internetowej oraz na konwersję.

Dotrzeć do nowych odbiorców

Wzrost widoczności witryny WWW w Google zwiększy świadomość marki lub firmy w internecie, a tym samym umożliwi Ci przekazanie komunikatów nowym grupom konsumentów. To także możliwość poznania ich preferencji zakupowych.

Zwiększyć sprzedaż

Prowadzone przez nas działania SEO ułatwiają pozyskanie odbiorców, którzy, generując miliony zapytań miesięcznie, już wykazują zainteresowanie Twoją ofertą. Umożliwiając im zapoznanie się z nią, podniesiesz swoją sprzedaż.

Zdobyć przewagę nad konkurentami

Poprzez zwiększenie liczby zapytań, na które użytkownikom Google wyświetla się Twoja strona, wzmocnisz atrakcyjność swojej marki. Tym samym osiągniesz przewagę nad konkurentami i podniesiesz swoją rozpoznawalność. Wysoka pozycja w Google to większa wiarygodność nie tylko w oczach robotów wyszukiwarki, ale także odbiorców.

Zabezpieczyć wizerunek
marki w sieci

Agencja Płodni.com oferuje także działania z zakresu SEO PR. Połączenie tych usług ułatwi Ci zbudowanie zaufania wśród odbiorców, a także pomoże w kryzysach wizerunkowych i depozycjonowaniu negatywnych, a często jednocześnie nieprawdziwych informacji z nich wynikających.

164,44%*

O tyle od sierpnia 2018 r. do września 2021 r. zwiększyliśmy liczbę użytkowników z organicznych wyników wyszukiwania na stronie największej polskiej firmy odzieżowej – LPP S.A. Osiągnięcie tego wyniku umożliwiły profesjonalne działania SEO* Skuteczne rozbudowywanie profilu linkowego serwisu, publikowanie wysokiej jakości artykułów content marketingowych oraz wprowadzanie zmian audytowych i optymalizowanie treści pod kątem fraz kluczowych przełożyło się na wysoką pozycję domeny w Google.

* Dane na podstawie Google Analytics

Nasza oferta to kompleksowa usługa pozycjonowania stron internetowych z różnych branż

Działamy w każdym obszarze składającym się na prawidłowe pozycjonowanie stron internetowych, czyli:

SEO

Link building

Content marketing

Analityka internetowa

Działamy w każdym obszarze składającym się na prawidłowe pozycjonowanie stron internetowych, czyli:

analiza rynku Klienta
oraz typowanie obszarów
wartych wsparcia za pomocą
pozycjonowania (w tym SEO),

monitorowanie konkurencji Klienta w wyszukiwarce
Google (m.in. w celu poznania jego metod pozycjonowania),

pozycjonowanie lokalne
oraz pozycjonowanie
stron ogólnopolskie (na cały kraj),

przeprowadzanie audytów
przeprowadzanie audytów SEO stron internetowych,
w tym typowanie wszystkich nieprawidłowości
utrudniających pozycjonowanie,

przygotowywanie propozycji
dotyczących rozwoju
serwisów pod kątem SEO,
m.in. w zakresie optymalizacji
kodu HTML strony czy
szybkości jej ładowania,

wsparcie merytoryczne podczas wdrażania
przez Klienta audytu SEO,
m.in. kontakt z developerem strony,

dobór najważniejszych fraz
kluczowych oraz ustalanie
obszarów promowania
(frazy long-tail),

prowadzenie działań z zakresu
pozyskiwania linków ( SEO link building),

wprowadzanie zmian technicznych w obrębie
domeny, które mają na celu wesprzeć
pozycjonowanie strony
WWW w wyszukiwarce Google,

działania content marketingowe zewnętrzne i wewnętrzne, m.in. opracowywanie opisów produktów, kategorii, prowadzenie firmowych blogów, przygotowywanie artykułów sponsorowanych i gościnnych, kontakt z wydawcami i współpraca z blogerami,

pomoc w depozycjonowaniu negatywnych informacji nt. Twojej firmy i SEO PR,

przekazywanie wiedzy z zakresu SEO i content marketingu,

Mamy holistyczne podejście do Twojej marki

Zależy nam, by nasze działania sprawiały, że domena Klienta pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania Google, ale nie tylko Do prowadzonych aktywności podchodzimy holistycznie – wiemy, że mogą sprzyjać one również innym celom, np. tym z obszaru public relations. Dlatego do naszego zespołu SEO należą specjaliści z zakresu content marketingu, którzy dbają o to, żeby opracowywane i dystrybuowane w ramach link buildingu treści sprzyjały zarówno poszerzeniu profilu linkowego strony, jak i były użyteczne dla odbiorców i budowały społeczność skupioną wokół marki. Co więcej, dzięki współpracy z Wizerunkowo.com, agencją PR z naszej Grupy, łączymy działania pozycjonerskie z public relations (SEO PR), przez co zabezpieczamy wizerunek Twojej firmy w sieci m.in. depozycjonując wybrane informacje w sytuacjach kryzysowych.

Dzięki zespołowi content marketingowemu, który zadbał o atrakcyjną formę przygotowywanych publikacji oraz ich użyteczność w procesie pozycjonowania, nasze artykuły content marketingowe kierujące do strony internetowej firmy LPP S.A. wspierają rozbudowę jej profilu linkowego, ale też cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów. Potwierdza to liczba ich odsłon.

Od sierpnia 2018 r. do września 2021 r. wygenerowały one ich łącznie ponad 88 tys., a wartość ta stale wzrasta*.

* Dane na podstawie analizy własnej.

Od początku stawiamy na poznanie
potrzeb Klientów

Działania z zakresu pozycjonowania / SEO zawsze rozpoczynamy od rzetelnego poznania marki. Na początku współpracy przeanalizujemy więc specyfikę Twojej branży i frazy odgrywające w niej kluczową rolę, zbadamy potrzeby użytkowników potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami / usługami oraz działania konkurencji i będziemy kontrolować jej widoczność w Google. Dzięki temu, że będziemy w stałym kontakcie i poznamy Twoją ofertę „od podszewki”, doskonale zrozumiemy Twoje potrzeby oraz cele i dostosujemy do nich działania SEO oraz cały plan pozycjonowania strony WWW.

Współpraca z nami obejmuje:

Przeprowadzenie kompleksowego audytu witryny oraz wsparcie we wdrażaniu zaproponowanych w nim zmian, w celu podniesienia pozycji w wynikach wyszukiwania w Google.

Opracowanie indywidualnej dla każdego Klienta strategii pozycjonowania strony internetowej (optymalizacja techniczna SEO, działania content marketingowe, rozbudowa profilu linkowego witryny).

Weryfikację wprowadzenia zmian audytowych w celu sprawdzenia wpływu działań na pozycję domeny w Google.

Stałe aktywności wspierające pozycjonowanie serwisu, m.in. link building, działania content marketingowe (np. artykuły sponsorowane), bieżącą optymalizację serwisu pod kątem SEO.

Regularne monitorowanie widoczności stron WWW w wynikach wyszukiwania, analizę trendów, wsparcie merytoryczne i raportowanie o wynikach prowadzonych przez nas działań SEO.

Wprowadzenie audytów SEO oraz regularna rozbudowa profilu linkowego spowodowały poprawę widoczności sklepu NaszeZoo.pl w TOP 10 kluczowych fraz według narzędzia SEMstorm.

Ich liczba wzrosła z 44 w styczniu 2015 r. do 3 561 we wrześniu 2021 r.

Nasi klienci na 1. stronie w wynikach wyszukiwania Google:

Więcej informacji na temat oferty oraz prowadzonych przez nas aktywności z zakresu PR można znaleźć na stronie należącej do naszej Grupy agencji public relations Wizerunkowo.com.

Zadzwoń, napisz maila, spotkaj się z nami.
Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę.