Kampanie Google Ads

Co wyróżnia zorientowaną na potrzeby konsumenta firmę?

Przede wszystkim umiejętność szybkiego i efektywnego dotarcia do osób zainteresowanych oferowanymi przez nią usługami i produktami. Jako specjaliści z dziedziny marketingu internetowego doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym Klientom proponujemy prowadzenie starannie zaplanowanych i zoptymalizowanych z myślą o określonych celach wizerunkowych czy biznesowych kampanii Google Ads.

Dopasowana do charakterystyki marki strategia to podstawa naszych działań

Rozpoczynając współpracę w zakresie realizacji kampanii reklamowych Google Ads dla każdego z Klientów najpierw opracowujemy indywidualną strategię tych działań. Tworzymy ją na podstawie potrzeb marek oraz uwarunkowań rynkowych, uwzględniając również specyfikę konkurencji. Zbudowane przez nas plany aktywności i nieszablonowe, autorskie sposoby na dotarcie do użytkowników i pozyskanie leadów pozwalają nam na osiąganie założonych celów.

Dlaczego warto zdecydować się na prowadzenie kampanii Google Ads przez nas?

Działamy szybko

Promocje w systemie Google uruchamiamy nawet w ciągu jednego dnia i na bieżąco śledzimy ich efekty. Nasze doświadczenie pozwala nam odpowiednio konfigurować kampanie, by szybko reagować na ruchy konkurencji i potrzeby użytkowników.

Precyzyjnie docieramy do użytkowników

Nie umieszczamy naszych reklam w próżni. Precyzyjnie trafiamy do grup docelowych (np. na podstawie wieku, płci, lokalizacji, hobby oraz tego, czy osoby do nich należące były zainteresowane ofertą już wcześniej), wykorzystując adekwatnie budżet kampanii.

Mierzymy skuteczność kampanii

Nie tylko odpowiednio targetujemy reklamy. Wykorzystujemy również naszą wiedzę do tego, by sprawdzać ich skuteczność poprzez stałą analizę konwersji czy popularności produktów.

Optymalizujemy koszty

Dzięki temu, że na bieżąco monitorujemy i analizujemy wyniki prowadzonych działań, dbamy też o to, by podnosić ich efektywność. Optymalizujemy koszty i wykorzystujemy budżet kampanii tylko na działania najskuteczniej generujące konwersje i przynoszące wymierne efekty.

Realizowane przez nas kampanie Google Ads

dla Bridgestone Poznań znacząco przyczyniły się do sukcesu w ramach prowadzonej przez Klienta rekrutacji. Dzięki odpowiednio opracowanej strategii działań w sierpniu 2019 roku co piąty użytkownik odwiedzający stronę Klienta z kampanii Google Ads zrealizował założony cel, przechodząc do systemu rekutacyjnego.

Bez względu na profil prowadzonej przez Klienta działalności nasze umiejętności z zakresu SEM pozwalają nam wykorzystać specyfikę systemu reklamowego Google Ads do realizacji założeń promocyjnych czy sprzedażowych

Stworzone przez nas reklamy, wykorzystujące tekst ze słowami kluczowymi w sieci wyszukiwania, video czy specjalistyczne narzędzie Google Merchant Center pomagają w osiągnięciu celów takich jak:

  • sprzedaż produktów,
  • bezpośredni kontakt z użytkownikiem,
  • promocja marki,
  • zwiększenie ruchu na stronie,
  • pozyskanie leadów od użytkowników (np. poprzez zapisy do newslettera).

Klienci, którzy wybiorą prowadzenie przez nas kampanii online, mogą liczyć na:

  • Przygotowanie indywidualnej strategii kampanii reklamowych Google Ads w oparciu o ustalone cele (z uwzględnieniem grup docelowych, form reklamy oraz budżetu),
  • Utworzenie konta w strukturze Google Ads oraz stały dostęp do niego,
  • Profesjonalne prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem rekomendowanych narzędzi,
  • Stały nadzór nad działaniami, mierzenie wyników i optymalizację kampanii na ich podstawie,
  • Regularne przygotowywanie raportów z informacjami o wynikach prowadzonych aktywności oraz z naszą analizą.

Nasze działania optymalizacyjne przy kampaniach Google Ads dla sklepu zoologicznego NaszeZoo.pl spowodowały zmniejszenie o 93% kosztu konwersji z reklamy dla tego Klienta.

Od marca 2014 roku do marca 2019 roku obniżyliśmy jej cenę

z 125,14 zł do 7,31 zł.

Nie ograniczamy się tylko do jednego sposobu dotarcia do odbiorców naszych Klientów

Chcąc sprawdzać skuteczność prowadzonych przez nas kampanii reklamowych, wykorzystujemy m.in. testy A/B, dzięki którym zbieramy dane o produktach i usługach marki oraz na bieżąco optymalizujemy działania i wybieramy najefektywniejszą formę promocji. W ramach usługi Google Ads realizujemy różne typy kampanii, m.in.:

W sieci wyszukiwania Google

Przygotowujemy reklamy tekstowe do wyszukiwarki internetowej Google, oparte na starannie przeanalizowanych i odpowiednio dobranych słowach kluczowych.

W sieci reklamowej Google

Zajmujemy się przygotowaniem i emisją reklam tekstowo-graficznych, graficznych i video w sieci reklamowej Google, do której należą ponad dwa miliony witryn, filmów i aplikacji oraz serwis pocztowy Gmail.

W Zakupach Google

Wykorzystujemy Zakupy Google oraz pliki produktowe z Google Merchant Center do przygotowywania i wyświetlania reklam produktów ze sklepów internetowych wraz ze zdjęciem, ceną oraz nazwą sklepu i opisem produktu.

Wykorzystujące remarketing

Tworzymy reklamy kierowane do odbiorców, którzy już wcześniej mieli kontakt z produktami i usługami naszych Klientów, dzięki czemu optymalizujemy kampanię poprzez dotarcie do grupy najbardziej zainteresowanych.

Nasza kompleksowo zaplanowana i realizowana kampania online dla Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu spowodowała, że w rekrutacji 2018/2019

aż 23,72%

zapisów na studio przychodziło z reklam Google Ads.

Wiemy, że dobrze zaplanowana reklama firmy w sieci powinna uwzględnić obecność w wielu kanałach.

Dzięki temu, że funkcjonujemy w ramach Grupy Płodni.com, prowadzimy nie tylko kampanie Google Ads, ale i aktywności marketingowe w innych obszarach. Wszystkie te działania są ze sobą spójne, dlatego osiągamy efekt synergii i efektywnie docieramy do konsumentów.

Zadzwoń, napisz maila, spotkaj się z nami.
Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę.