Studio graficzne

Wszystko, co widzi odbiorca, wpływa na postrzeganie marki, dlatego design od zawsze wpisany jest w jej DNA.

Określa styl i charakter firmy, nadając jej właściwego znaczenia. W naszym studiu graficznym opracowujemy więc rozwiązania projektowe, na długo pozostające w pamięci i zwiększające rozpoznawalność naszych Klientów. Wiemy, jak tworzyć projekty graficzne, które skutecznie zwrócą uwagę na prowadzone działania marketingowe zarówno w mediach tradycyjnych, jak i w kanałach online.

Nasze podejście do komunikacji wizualnej jest nowoczesne i proste, ale jednocześnie bardzo pragmatyczne.

Całość musi być spójna, a dobry projekt graficzny powinien wzbudzać zainteresowanie, pobudzać wyobraźnię i oddziaływać na emocje. W naszej pracy patrzymy szerzej ponad kolory i style fontów, wykorzystując transformacyjną moc projektowania graficznego do przekazania odbiorcom wartości marek naszych Klientów.

VISUAL STORYTELLING TO SZTUKA!

Obraz może opowiadać wspaniałe historie. Ta forma narracji od zawsze pozwalała przekazywać tradycję i dzielić się informacjami. Dziś ewoluowała do rangi sztuki, a my potrafimy ją wykorzystać do tego, by opowiedzieć o marce Klienta, jej celach, specyfice i misji. Zaprojektowane przez nas strony internetowe, kreatywne nośniki druku czy identyfikacje wizualne nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim oddziałują na użytkowników i przywiązują ich do oferowanych przez naszych Klientów usług i produktów. 

Przygotowane w naszym studiu graficznym

projekty pomagają markom:

Zwiększać
rozpoznawalność

Dotrzeć do nowych
grup odbiorców

Wyróżnić się
na tle konkurencji

Stymulować
sprzedaż

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu graficzny, dlatego naszym Klientom oferujemy kompleksowe działania z zakresu przygotowywania identyfikacji wizualnej, projektów digitalowych oraz materiałów do druku.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja marki to coś więcej niż logo. To cała strategia promocyjna, która pomaga w budowaniu przewagi nad konkurencją. Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym w ramach współpracy z wieloma markami z różnych branż wiemy, jak wykorzystać jej potencjał do zwiększania popularności firm naszych Klientów oraz budowania pozytywnych skojarzeń z ich usługami czy produktami. Wierzymy, że każda zmiana, nawet ta z pozoru nieistotna, jak użycie innego odcienia koloru w zaprojektowanym logo, ma znaczenie w odbiorze marki, dlatego nasze działania zawsze są spójne graficznie. Dbamy również o to, by były zgodne z innymi aktywnościami, których dotyczy nasza współpraca z Klientem.

W ramach pracy nad identyfikacją wizualną firm zajmujemy się:

 • OPRACOWANIE BRANDINGU,
 • PROJEKTOWANIE KEY VISUALÓW,
 • PRZYGOTOWANIEM ILUSTRACJI, PREZENTACJI, MATERIAŁÓW WIDEO,
 • ORGANIZOWANIEM SESJI, FOTOGRAFICZNYCH, OBRÓBKĄ FOTOGRAFII.

Stawiamy na art direction – sprawujemy opiekę artystyczną nie tylko nad tworzonymi przez nasz zespół projektami graficznymi, ale także nad treściami powstającymi na zewnątrz, np. w czasie sesji zdjęciowych u Klienta. Wszystko po to, by ich przekaz był zgodny z założeniami identyfikacji i wizją marki.

DIGITAL

Zdajemy sobie sprawę z tego, że odkąd użycie treści cyfrowych stało się łatwiejsze, internet wciąż ewoluuje i na bieżącą się zmienia. Mimo ciągłego rozwoju wiemy, jak skutecznie mierzyć efekty projektowanych przez nas reklam i innych usług graficznych. Zabierając marki naszych Klientów w podróże na małe i duże ekrany, dbamy o to, by kampanie graficzne i projekty digitalowe nie tylko świetnie się prezentowały, ale również generowały kliknięcia i zachęcały użytkowników do zaangażowania.

Bawimy się kreacją w sieci tak, by edukowała odbiorców, sprawiała im radość i opowiadała pewne historie, nie zapominając o stałej analizie tworzonych przez nas treści. Pracują nad tym graficy, community managerowie, specjaliści od działań płatnych i analitycy – chcemy wyciągać wnioski i na bieżąco optymalizować nasze działania dla Klientów.

Nasze usługi obejmują wiele odmian treści graficznych – od infografik, po animacje i cinemagraphy. Tworzymy je na potrzeby:

 • SOCIAL MEDIA
 • PROJEKTOWANIA STRON INTERNETOWYCH
 • PUBLIKACJI INTERNETOWYCH
 • PLATFORM WEWNĘTRZNYCH KLIENTA
 • KAMPANII REKLAMOWYCH GOOGLE ADS
 • BRANDINGU

DRUK

Dotarcie do jak największej liczby odbiorców ma ogromne znaczenie w zwiększaniu rozpoznawalności marki, a dobrze zintegrowana kampania komunikacyjna powinna obejmować działania strategiczne nie tylko w kanałach online, ale także w tych tradycyjnych. Nafarbienie, lakier UV 3D, zszywanie grzbietowe i papiery ozdobne… W dzisiejszym zdominowanym cyfrowo świecie chętnie poświęcamy czas na klasyczne techniki projektowania graficznego, które pozwalają naszym Klientom wchodzić w interakcje z odbiorcami preferującymi media papierowe.

Opracowujemy:

 • MAGAZYNY I KATALOGI,
 • BROSZURY I ULOTKI,
 • WIZYTÓWKI I PAPETERIE,
 • BANERY, CITYLIGHTY, BILLBOARDY,
 • SYSTEMY PREZENTACJI,
 • MATERIAŁY DRUKOWANE DO WYSYŁEK PROMOCYJNYCH,
 • NADRUKI NA OPAKOWANIA, TEKSTYLIA, OZNAKOWANIA PRZESTRZENNE,
 • INNE KREATYWNE NOŚNIKI DRUKU.

W naszej pracy nie ograniczamy się tylko do jednego obszaru usług. Naszym Klientom proponujemy szerokie spektrum projektowania graficznego, z treściami wzajemnie przenikającymi się w kanałach online i offline oraz zwiększającymi popularność marki i budującymi zaufanie u jej odbiorców.

Chcemy, by marka naszego Klienta wyróżniała się na tle konkurencji i oddziaływała na emocje użytkowników. Współpracę zawsze rozpoczynamy więc od zrozumienia celów i ambicji firmy, po to, by zbudować długotrwałą relację, która pomoże nam w skoncentrowaniu się na doświadczeniu odbiorcy i tworzeniu niepowtarzalnych treści.

Współpraca z nami

składa się z kilku etapów:

1. Odkrywanie

Wszystko zaczyna się od historii Klienta. Poznanie jego potrzeb, ale też misji i wizji pozwala nam stworzyć koncepcję komunikacji wizualnej i dobrać odpowiednie cele marketingowe oraz biznesowe.

4. Akceptacja

Komunikujemy się z naszym Klientem dzięki zespołowi account managerów i przekazujemy projekty do akceptacji.

2. Badania

Po poznaniu oczekiwań i obraniu indywidualnej strategii przechodzimy do analizy rynku. Charakteryzujemy go, badamy grupy docelowe oraz ich wymagania, monitorujemy aktywności konkurencji.

5. Wdrożenie

Gdy Klient jest w 100% zadowolony, wprowadzamy projekt w życie.

3 Projektowanie

Tu rozpoczyna się cała zabawa! Przeprowadzamy burzę mózgów, tworzymy odpowiedni moodboard i opracowujemy koncepcje oparte na zdobytych informacjach i naszych badaniach. Następnie zaczynamy wspólnie składać wszystkie elementy: nadajemy treściom blask tak, by przyciągały odbiorców i generowały konwersje.

6 Optymalizacja

Wdrażamy nasze kreatywne inicjatywy marketingowe z myślą o długoterminowym sukcesie i możliwości wykorzystania ich w różnych kanałach promocji usług i produktów Klienta, dlatego stale monitorujemy ich efekty. W ten sposób optymalizujemy działania na bieżąco, tak by, jak najefektywniej dbać o jego potrzeby.

Wszechstronność to nasza tajna moc

W naszej pracy nie ograniczamy się tylko do jednego obszaru usług. Naszym Klientom proponujemy szerokie spektrum projektowania graficznego, z treściami wzajemnie przenikającymi się w kanałach online i offline oraz zwiększającymi popularność marki i budującymi zaufanie u jej odbiorców.

Chcemy, by marka naszego Klienta wyróżniała się na tle konkurencji i oddziaływała na emocje użytkowników. Współpracę zawsze rozpoczynamy więc od zrozumienia celów i ambicji firmy, po to, by zbudować długotrwałą relację, która pomoże nam w skoncentrowaniu się na doświadczeniu odbiorcy i tworzeniu niepowtarzalnych treści.

Nie jesteśmy tylko studiem graficznym

Nasz zespół tworzą specjaliści z obszarów social media, pozycjonowania, content marketingu, kampanii 360° czy influencer marketingu. Projektując materiały drukowane, strony internetowe czy identyfikacje zawsze działamy razem, by pomóc naszym Klientom w osiąganiu zamierzonych efektów.