Kampanie 360

Klucz do sukcesu to spójna komunikacja w wielu kanałach

Chcąc rozwijać swój biznes i skutecznie konkurować z innymi markami, warto postawić na promocję i komunikację w wielu kanałach. Taką możliwość dają prowadzone przez nas kampanie 360°. W ich ramach Klientom oferujemy zarówno aktywności marketingowe z obszarów online i offline, jak i obsługę public relations. Poszczególne elementy składowe kampanii wzajemnie się przenikają, uzupełniają i są ze sobą spójne. ..

Kampanie marketingow 360 pozwalają

Zwiększyć liczbę punktów styku grupy docelowej z komunikatem

Dać więcej czasu konsumentom na zapoznanie się z komunikatem i jego utrwalenie

Wykorzystać różne formy aktywności i połączyć działania sprzedażowe z wizerunkowymi

Działania są skrojone na miarę Twojej marki

Punktem wyjścia przy planowaniu kampanii 360° jest dla nas zawsze analiza celów, wyróżników i grupy docelowej marki, z którą współpracujemy. To, że mamy do dyspozycji wiele kanałów i narzędzi, nie znaczy, że zawsze używamy wszystkich w podobny sposób. Dobieramy je tak, żeby dostosować całość do indywidualnych potrzeb Klienta, jego produktu czy usługi i odbiorców.

Dostosowujemy formę i treści przekazu

do różnych kanałów

Nawet jeśli główny przekaz kampanii marketingowej jest jeden, specyfika poszczególnych mediów oraz przyzwyczajenia i wymagania ich odbiorców względem pojawiających się w nich komunikatów są różne. Dlatego dbamy o to, aby dywersyfikować formę i treść informacji, dostosowując je do danego kanału. Wszystko po to, by komunikacja była jeszcze bardziej naturalna i przystępna dla odbiorców.

Stawiamy na kompleksową obsługę

Do każdego z projektów dla naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, ale jedno jest wspólne dla wszystkich – można na nas liczyć w każdym aspekcie prowadzenia kampanii 360°. Zajmujemy się takimi obszarami jak:

analiza sytuacji wyjściowej,

ustalenie celów KPI kampanii,

pomoc w zdefiniowaniu
wyróżników marki,

pomoc w ustaleniu celów
marki i kampanii,

stworzenie idei kreatywnej,

analiza konkurencji,

bieżące raportowanie
i rekomendacje,

copywriting,

stworzenie strategii
działań komunikacyjnych,

prowadzenie i optymalizacja kampanii,

rekomendacja kanałów
i narzędzi komunikacji w oparciu
o analizę grupy docelowej oraz trendy,

stworzenie key visuala oraz wszelkich
materiałów graficznych na potrzeby
kampanii, w tym również realizację
sesji zdjęciowych i produkcją materiałów wideo,

Piwo z Browaru Namysłów

– warzone blisko stąd

Namysłów przywiązuje dużą wagę do łączności z regionem i jego historią starając się być blisko ludzi, blisko tych, którzy są stąd. Niezmiennie, od niemal 700 lat, w namysłowskim browarze powstaje smak zgodny ze sztuką piwnego rzemiosła. To właśnie w tym regionie, pełnym tradycji, piwo dla tych, co się znają, tworzą ludzie z pasją i zamiłowaniem. W ramach akcji specjalnej w 2020 roku stworzyliśmy dla Browaru Namysłów dedykowaną kampanię OOH i digital, kierowaną do mieszkańców różnych miejscowości województwa dolnośląskiego i opolskiego – tych będących dosłownie blisko otwartych kadzi, receptury i tradycji namysłowskiego piwa.

Działamy na wielu obszarach

Dla współpracujących z nami Klientów zawsze wybieramy te działania, które spełnią ich oczekiwania i potrzeby, a przede wszystkim pomogą w osiągnięciu wyznaczonych celów. Realizujemy:

działania w social media,

influencer marketing,

kampanie Google Ads
w sieci wyszukiwania GDN,

SEO i pozycjonowanie
stron internetowych,

direct marketing,
w tym e-mail marketing,

aktywności w punktach sprzedaży,
przygotowywanie materiałów POS,

działania w mediach tradycyjnych
– reklamy i publikacje sponsorowane
prasowe, radiowe i telewizyjne,

kampanie OOH – billboardy,
citylighty, plakaty,

opracowanie materiałów
w naszym studiu graficznym,

kampanie display.

Zapewniamy naszym Klientom realizację różnych działań i zarządzanie nimi z poziomu jednej Grupy.

W skład Grupy Płodni.com wchodzą agencja marketingowa Płodni.com oraz agencja public relations Wizerunkowo.com. To pozwala nam oferować markom, z którymi współpracujemy, aktywności w digitalu, a także mediach tradycyjnych zarówno z zakresu marketingu, jak i PR. Umożliwiamy w ten sposób Klientom zarządzanie wieloma inicjatywami przez jeden zespół, „in house”. Dbamy o płynny i bieżący przepływ informacji, dzięki czemu nasze działania są spójne. Wszystko to pozwala nam na jeszcze większą skuteczność.

Więcej informacji na temat oferty oraz prowadzonych przez nas aktywności z zakresu PR można znaleźć na stronie należącej do naszej Grupy: Agencji Public Relations Wizerunkowo.com.

Zadzwoń, napisz maila, spotkaj się z nami.
Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę.