Nasze możliwości

Social media

Z mediów społecznościowych korzysta już prawie połowa mieszkańców globu*. Nic więc dziwnego, że w social media na dobre zadomowił się też biznes. Doskonale wiemy, jak zadbać nie tylko o efektowną, ale i efektywną obecność firmy w mediach społecznościowych, a także wykorzystać potencjał tego kanału do promocji i stymulowania sprzedaży produktów czy usług. Nasze działania obejmują m.in. opracowanie koncepcji obecności marki w danym serwisie społecznościowym, przygotowanie wysokiej jakości contentu, budowę zaangażowanej społeczności oraz płatne kampanie reklamowe, czyli wszystko to, co pozwala umocnić określony wizerunek brandu, zwiększyć jego rozpoznawalność oraz wesprzeć realizację celów biznesowych. W Grupie Płodni.com zajmujemy się prowadzeniem działań w serwisach takich jak Facebook, YouTube, Instagram, Snapchat, LinkedIn, Pinterest, TikTok czy Yammer.

* Raport interaktywnie.com „Media społecznościowe”, wrzesień 2019

Więcej

Studio graficzne

Projektowanie graficzne to coś więcej niż tworzenie „ładnych” identyfikacji wizualnych, animacji czy postów social media. Projekty powinny poruszać Ciebie i Twoich odbiorców oryginalnym pomysłem i doskonałym wykonaniem, ale też inspirować oraz zachęcać do aktywności i zaangażowania. Jako doświadczeni projektanci zapewniamy naszym Klientom kompleksowy zestaw usług, oparty na innowacyjnym podejściu do projektowania. Tworzymy identyfikacje wizualne, rysujemy ilustracje, planujemy komunikację w social media, komponujemy materiały drukowane, animujemy, robimy zdjęcia. Całości dodajemy niepowtarzalnego, autorskiego akcentu, który pomaga w osiągnięciu celów wizerunkowych i sprzedażowych.

Więcej

Public relations

Przemyślana i dobrze prowadzona komunikacja pomaga w realizacji wielu celów, także tych biznesowych. Wiemy, jak dużo można osiągnąć, prowadząc umiejętny dialog z otoczeniem, dlatego proponujemy Twojej firmie kompleksowe działania z zakresu public relations, dopasowane do specyfiki branży i Twoich grup odbiorców. W ramach naszej Grupy funkcjonuje Wizerunkowo.com, agencja PR, w której zajmujemy się m.in. opracowywaniem indywidualnych strategii komunikacyjnych, media relations, komunikacją wewnętrzną oraz kryzysową, PR-em korporacyjnym, a także współpracą z influencerami. Dzięki takiemu połączeniu kompetencji możemy prowadzić dla Ciebie zarówno typowe działania public relations, jak i takie, w ramach których PR przenika się ze z różnymi aktywnościami z obszarów marketingu.

Więcej

Influencer marketing

51% Polaków śledzących blogi i vlogi przyznaje, że robi to, bo ceni prowadzących je influencerów za przedstawianie im ciekawych marek*. Do tego aż 71% stałych odbiorców traktuje blogi i vlogi jako pierwsze źródło informacji o produktach i ceni je bardziej niż np. opinie rodziny czy znajomych**. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym zaufaniem swoich obserwatorów cieszą się twórcy internetowi i wiemy, jak wykorzystać ich siłę do budowania wizerunku Twojej firmy. Realizowane przez nas kampanie z influencerami pomagają markom w zwiększaniu ich rozpoznawalności i docieraniu do określonych grup odbiorców. W ramach naszych usług z zakresu influencer marketingu m.in. opracowujemy, a następnie wdrażamy dostosowaną do specyfiki Klienta, jego oferty i odbiorców koncepcję współpracy z twórcą bądź twórcami internetowymi. Dbamy przy tym o wysoką jakość i autentyczność materiałów powstających już w czasie realizacji działań.

* Raport The Global Power of Influencers

** Raport B(v)log Power, PSBV

Więcej

Content marketing

Interesująca infografika dotycząca Twojej firmy, advertorial w popularnym magazynie, a może seria podcastów z udziałem influencerów? Dzięki tego rodzaju treściom możesz pozyskać nowych odbiorców i budować wokół swojej marki zaangażowaną społeczność, wspierając w ten sposób także swoje cele biznesowe. Aby to osiągnąć, potrzebna jest jednak odpowiednia strategia tworzenia, publikowania i dystrybuowania takich materiałów, czyli content marketing. Działania z tego zakresu, jakie prowadzimy dla naszych Klientów, to między innymi opracowywanie katalogów, firmowych magazynów i innych materiałów drukowanych, prowadzenie blogów eksperckich i social media, projektowanie e-booków i infografik, produkcja materiałów video czy podcastów. W Agencji Płodni.com wiemy, jak to robić – dbamy, by treści do kanałów online i offline ubierać w dopasowaną do nich kreatywną i angażującą formę. Wszystko po to, by były atrakcyjne i użyteczne dla odbiorców, a jednocześnie wspierały realizację celów naszych Klientów.

Więcej

Employer branding

Zaangażowany zespół + wykwalifikowani specjaliści + przyjazna atmosfera w pracy = zysk. Wiemy, że ten wzór pomoże w zwiększeniu przewagi konkurencyjnej Twojej firmy oraz w realizacji założonych celów biznesowych. By zadbać o wszystkie składowe tego równania, niezbędne jest zbudowanie, a następnie wzmacnianie wizerunku wiarygodnego i atrakcyjnego pracodawcy, co umożliwiają oferowane przez nas usługi z zakresu employer brandingu. Dla naszych Klientów realizujemy wielokanałowe rozwiązania z obszaru public relations i marketingu, które pozwalają skutecznie docierać do kandydatów z odpowiednimi kwalifikacjami oraz zadbać o to, by firma była właściwie postrzegana i pozytywnie oceniana zarówno przez obecnych, jak i potencjalnych pracowników.

Więcej

Kampanie 360

Działania promocyjne, które są ze sobą spójne, zintegrowane, uzupełniają się i przenikają w świecie offline i online, dzięki czemu skutecznie docierasz do grupy docelowej – ten scenariusz brzmi dobrze, prawda? Właśnie na tym polegają kampanie 360°. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ich mocy, dlatego współpracującym z nami Klientom oferujemy kompleksową obsługę w ich zakresie. Nasze działania obejmują m.in. crossujące się ze sobą projekty outdoorowe, reklamę telewizyjną, prasową oraz radiową, social media, influencer marketing, kampanie płatne w sieci Google czy pozycjonowanie. Dzięki temu, że w ramach naszej Grupy działa także agencja public relations Wizerunkowo.com, wspomniane aktywności możemy poszerzać o działania PR.

Więcej

Kampanie Google Ads

Jak skutecznie zaprezentować swoją ofertę milionom internautów korzystających z wyszukiwarki Google oraz serwisów takich jak YouTube czy Gmail? Odpowiedzią na to pytanie są prowadzone przez naszych specjalistów ds. SEM kampanie Google Ads, obejmujące takie formy aktywności jak m.in. reklamy tekstowe czy reklamy banerowe i video w sieci reklamowej Google. Działania, które prowadzimy w tym zakresie pozwalają w krótkim czasie zwiększyć rozpoznawalność marki w internecie, a także liczbę konwersji przekładając się na realizację celów biznesowych. Dla naszych Klientów tworzymy i realizujemy skuteczne kampanie Google, zgodne zarówno z przyjętą strategią komunikacji, jak i z obowiązującymi w branży trendami.  

Więcej

Pozycjonowanie / SEO

14 milionów – tylu Polaków codziennie korzysta z wyszukiwarki Google. Dlaczego? Bo aż 86% internautów przed zakupem produktu właśnie tam szuka informacji na jego temat. Przykładowo hasło „perfumy damskie” wyszukiwane jest 40 tysięcy razy w ciągu miesiąca! Zdecydowana większość użytkowników poprzestanie na zapoznaniu się z wynikami na pierwszej stronie w Google i na ich podstawie podejmie decyzję o zakupie. Jeśli chcesz tam trafić, a tym samym zaprezentować swoją markę osobom już zainteresowanym danym produktem czy usługą, potrzebujesz odpowiedniego pozycjonowania (w tym SEO). W Płodni.com wiemy, jak wykorzystać to działanie zarówno do zwiększenia sprzedaży, jak i zbudowania określonego wizerunku firmy i jej przewagi nad konkurencją. W ramach tej kompleksowej usługi oferujemy m.in. opracowanie indywidualnych strategii SEO, optymalizację stron internetowych, link building oraz tworzenie treści content marketingowych.

Dane: Gemius i PBI za kwiecień 2020 r., badanie GroupM, analiza własna na podstawie Keyword Planner

Więcej

Zadzwoń do nas lub przyjdź do naszego biura.
Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę.