Content marketing

Przyciągnij(my) uwagę

Co zrobić, by zainteresować konsumentów nową linią produktów i jednocześnie wyróżnić się na tle konkurencji? Kiedy takie zadanie postawił przed nami jeden z Klientów, postanowiliśmy zaprezentować je, „ubierając” tę ofertę w przydatną dla użytkownika, ciekawą i nietuzinkową formę. Stworzyliśmy we współpracy z fit influencerką miniksiążkę kulinarną, w które znalazły się nie tylko informacje o nowych produktach, ale przede wszystkim inspirujące, autorskie przepisy z ich wykorzystaniem oraz dietetyczne porady. W ten sposób wzbudziliśmy zainteresowanie odbiorców i sprawiliśmy, że zapamiętali nasz przekaz, a my wraz z Klientem osiągnęliśmy zamierzony cel. Właśnie na tym mechanizmie bazuje content marketing (tzw. marketing treści).

Niech zadziała reguła wzajemności

Dzięki zintegrowanemu charakterowi naszej Grupy Klienci mogą korzystać na co dzień nie tylko z naszych kompetencji PR-owych, ale też z umiejętności i doświadczenia specjalistów z zakresu szeroko pojętego marketingu. W naszych strukturach funkcjonuje m.in. studio graficzne, a do tego członkami zespołu są profesjonaliści zajmujący się na co dzień takimi dziedzinami jak pozycjonowanie, social media czy kampanie Google Ads.

Stworzone przez nas materiały

content marketingowe

umożliwiają markom:

Słowem i obrazem

Dzięki temu, że mamy w zespole copywriterów i PR-owców, ale też specjalistów ds. social media, grafików, nie tylko piszemy wartościowe teksty (do czego często sprowadzany jest content marketing). Możemy także przedstawiać je w atrakcyjnej, kreatywnej, a nierzadko niekonwencjonalnej formie. W ten sposób pobudzamy wyobraźnię odbiorców i jeszcze skuteczniej na nich oddziałujemy.

Materiały drukowane

magazyny, poradniki, albumy, informatory, katalogi

Digital

działania w social media, magazyny internetowe, blogi,

artykuły sponsorowane, e-booku, infografiki, video, podcasty,

playlisty, opisy produktów, kategorii, treści wspierające link building.

Pamiętajmy o potencjale Google

Wiemy też, że docierać do grupy docelowej naszych Klientów z wykorzystaniem content marketingu możemy przez wyszukiwarkę Google. Nasi specjaliści ds. pozycjonowania i SEO potrafią skutecznie wykorzystać materiały contentowe do tego, by strony internetowe marek, z którymi współpracujemy, pojawiały się wysoko w wynikach wyszukiwania, dbając o jakość treści oraz nasycenie ich odpowiednimi słowami kluczowymi.

Podchodzimy analitycznie do planowania działań

– również tych content marketingowych

Doskonale wiemy, że aby opracowywane treści przynosiły spodziewane efekty, muszą być odpowiednio zaplanowane i dystrybuowane. Dlatego Klientom, którzy korzystają z naszych usług z zakresu content marketingu, proponujemy współpracę opartą na kilku elementach i etapach:

Zadzwoń, napisz maila, spotkaj się z nami.
Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę.