test

Info

Browar Namysłów

Online

Fanpage Browaru Namysłów – tworzony dla tych, co się znają, przez tych, co się znają

Dla tych, co się znają – to claim Browaru Namysłów, jednego z najważniejszych graczy na polskim rynku piwa. Przyświeca on też komunikacji marki na Facebooku, za którą odpowiadamy nie bez powodu – należymy do grona tych, co się na social media znają.

Autentyczny smak, autentyczna komunikacja

W Browarze Namysłów złociste trunki są ważone już od kilkuset lat, mają niepowtarzalny smak
i autentyczną piwną duszę. Właśnie
to podkreślamy w komunikacji na fanpage’u tej marki, który prowadzimy już od ponad roku.

Tworzymy i publikujemy content zgodny z przyjętą strategią, uwzględniając zarówno posty statyczne, jak i animacje, a także wykonywane przez nas zdjęcia. Poprzez niebanalne copy i angażującą moderację zgodną z duchem marki budujemy zaangażowaną społeczność fanów.

Fanpage Browaru Namysłów to jeden z najszybciej rosnących profili (pod względem liczby fanów).

Jest w pierwszej trójce w skali kraju pod względem liczby aktywności użytkowników.

Zgodnie z raportem Sotrender Facebook Trends
(wrzesień 2019 r.) w kategorii FMCG / Alkohole / Piwa i Cydry.

Odpowiadamy również za prowadzenie aktywacji takich jak konkursy, a także płatne działania w social media.

Poza standardową promocją postów realizujemy też kampanie w modelu reach&frequency, dostępnym jedynie dla wybranych agencji i dużych reklamodawców.

W ramach kampanii reach&frequency promującej na Facebooku pierwszy sezon internetowego talk show Browaru Namysłów „Z tymi, co się znają” dotarliśmy do ponad 3,2 mln osób.

Talk show „Z tymi, co się znają”

Do naszych zadań należy także wspieranie poprzez komunikację i działania płatne w social media akcji specjalnej Browaru Namysłów – internetowego talk show „Z tymi, co się znają” prowadzonego przez Marcina Prokopa.

Tworząc projekty graficzne na potrzeby działań w social media Browaru Namysłów dbamy o to, by były one spójne z identyfikacją wizualną marki, a także jej przekazem. Punktem wyjścia dla naszych projektów jest drewno, które w połączeniu z odpowiednio dobranymi kadrami, typografią oraz grą światłem nadaje charakter komunikacji i tworzy niepowtarzalny klimat profilu.

Porównawczo – raporty Sotrender Facebook Trends dla kategorii FMCG / Alkohole / Piwa i cydry