test

Info

LPP

Online

5 popularnych marek, ponad 2000 sklepów stacjonarnych i online na blisko 40 rynkach, zatrudniając blisko 27000 pracowników. LPP to największa firma w branży fashion tech w Europie Centralnej. Współpracujemy z nią już od ponad trzech lat.

LPP jest polską firmą rodzinną, która stworzyła marki: Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay. Naszymi działaniami wspieramy tę spółkę w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Od ponad trzech lat odpowiadamy za prowadzenie kanałów LPP w social media, w których odkrywamy tajniki pracy w branży fashion tech. Wspieramy też tego Klienta w komunikacji wewnętrznej, dostarczając nietuzinkowych pomysłów na działania i dbając o ich estetyczną i angażującą formę. Odpowiadamy również za pozycjonowanie i działania SEO dla strony www.lppsa.com oraz tworzymy wartościowy content, pozwalający na jeszcze efektywniejsze docieranie z ważnymi informacjami zarówno do pracowników, jak i otoczenia.

Dzięki wielokanałowym, spójnym i przenikającym się działaniom możemy stale rozwijać nasze projekty i optymalizować kampanie dla osiągnięcia coraz wyżej stawianych celów.

SOCIAL MEDIA

W social media LPP odkrywamy, jak wygląda praca w tej największej firmie modowej w Polsce. Mówimy o zwrocie w kierunku zrównoważonej mody. Prowadzimy komunikację employer brandingową, przyglądając się pracy projektantów, kupców, specjalistów IT i całego zespołu LPP. Angażujemy, inspirując aktualnymi trendami i prezentując nowe kolekcje marek LPP. Dzielimy się dobrem, relacjonując kolejne akcje CSR-owe i działalność Fundacji LPP oraz WolontWariatów – wolontariuszy z LPP.

#DISCOVERLPP

Od ponad dwóch lat odpowiadamy za content, zgodnie z wypracowaną przez nas strategią komunikacji, w której przewodnią ideą jest: Discover LPP. Zapewniamy również moderację mediów społecznościowych, prowadzimy kampanie Facebook Ads, a w razie potrzeby uruchamiamy działania z zakresu zarządzania kryzysowego w social media.

SEO

209,83%

O tyle w ciągu niecałych dwóch lat zwiększyliśmy liczbę użytkowników z organicznych wyników wyszukiwania na stronie LPP. Osiągnęliśmy to dzięki działaniom SEO, rozbudowie profilu linkowego serwisu, publikacji wysokiej jakości artykułów content marketingowych oraz wprowadzaniu zmian audytowych i optymalizacji treści pod kątem fraz kluczowych.

MAMY SPORO DO POWIEDZENIA

Dla LPP prowadzimy też działania content marketingowe, które wzbogacają zarówno komunikację zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Odpowiadamy za pisanie artykułów i przygotowywanie advertoriali dla portali internetowych oraz przeprowadzanie wywiadów z pracownikami LPP. Tworzymy animacje i infografiki. Realizujemy materiały wideo i relacje z wydarzeń.

EMPLOYER BRANDING I

KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA

Firma z branży tak kreatywnej wymaga wyjątkowej oprawy dla komunikacji na każdym polu i w każdym punkcie styku zarówno z obecnymi, jak i potencjalnymi pracownikami. Dlatego dbamy o to, by zarówno działania zewnętrzne, jak i komunikacja wewnętrzna miały angażującą i atrakcyjną wizualnie formę.

Wspieramy LPP w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej, m.in. na platformie Yammer oraz w przygotowując wewnętrzne newslettery. Zajmujemy się tworzeniem contentu – zarówno treści, jak i grafik czy materiałów wideo. Dostarczamy też świeżych pomysłów na działania skierowane do pracowników. W naszym studiu graficznym powstają z kolei dedykowane projekty wspierające działania employer brandingowe LPP.