test

Info

Magnat x Płodni

INFLUENCER MARKETING

Odkrywamy potencjał farb Magnat w influencer marketingu

WYZWANIE

Wzmocnienie rozpoznawalności marki MAGNAT poprzez działania z zakresu influencer marketingu. Realizacja współprac z wpływowymi twórcami internetowymi, którzy będą inspirować swoich odbiorców do tego, by ich życie było pełne barw, kontekstowo zwracając uwagę na ofertę brandu.

DZIAŁANIA

Postawiliśmy na działania równie szerokie i różnorodne, jak paleta barw MAGNATa, by w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nam obecnie influencer marketing! Nasze kampanie uwzględniały aktywności z udziałem starannie dobieranych influencerów, w różnych kanałach (social media, YouTube, blogi) i formach – od product placementów, przez posty sponsorowane aż po aktywacje konkursowe, wysyłki kreatywne, challenge i inne akcje niestandardowe.

SCOPE

INFLUENCER MARKETING

PŁODNY STATE OF MIND

Możecie wyobrazić sobie efektywną współpracę marki produkującej farby na przykład z twórcą… podróżniczym? Albo kulinarnym? A może z fit-influencerką? My nie tylko sobie to wyobraziliśmy, ale również zrealizowaliśmy! Wiedzieliśmy, że jeśli chcemy działać skutecznie i docierać szeroko, to w kampaniach dla MAGNATa nie możemy ograniczać się do twórców wnętrzarskich czy zajmujących się DIY. Dlatego takie podejście zarekomendowaliśmy Klientowi i do kampanii zapraszaliśmy też influencerów lifestyle’owych, parentingowych, modowych, a nawet beauty, podróżniczych czy kulinarnych. Razem z nimi pokazywaliśmy, że farby MAGNAT dodają życiu kolorów, skutecznie docierając do wyznaczonych target groups.

WYBRANE WSPÓŁPRACE

EFEKTY

Kilkudziesięciu

influencerów zaangażowanych w działania

Ponad 300 publikacji

stworzonych przez influencerów

ok. 180 000

reakcji i komentarzy pod contentem opublikowanym w ramach współprac

Projekt zakończony w 2022 roku.