test

Info

Primavika

Online

Prosty skład i pyszny smak – to filozofia marki Primavika, która od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem wegetariańskich i wegańskich pyszności. My zaś dbamy o ich smakowitą komunikację.

Primavika to rodzinna, lokalna firma z Wielkopolski tworząca produkty dla wegan i wegetarian oraz wszystkich tych, którzy po prostu lubią roślinne pyszności. Współpracujemy od ponad pięciu lat i wspólnie stworzyliśmy unikatową, spójną linię komunikacyjną przenikającą się w różnych kanałach. Jej podstawą jest koncepcja kreatywna, dzięki której możemy w angażujący sposób opowiadać historię marki.

Jesteśmy autorami strategii komunikacji Primaviki w social media i prowadzimy profile tej marki na Facebooku i Instagramie, a także realizujemy kampanie Facebook Ads.

Odpowiadaliśmy również za działania SEO i projekty BTL-owe – tworząc niestandardowe, kreatywne katalogi produktowe, a także liczne ulotki czy reklamy prasowe. Na swoim koncie mamy również projekt etykiet dla jednej z linii produktowych tego brandu.

Dzięki długiej i bliskiej współpracy wraz z rozwojem Primaviki stale rozwijamy działania komunikacyjne dla tej marki.

(Nie) Taki prosty sposób

na komunikację

Bazując na najważniejszych wartościach Primaviki, a przede wszystkich na claimie „Takie proste” stworzyliśmy koncepcję kreatywną, którą następnie przenieśliśmy na wszystkie kanały komunikacji. Naszym sposobem na skrócenie dystansu między marką a odbiorcą jest w tym przypadku nie tylko język, ale i key visual oparty o całą armię brand heroes – rysowanych postaci tworzonych ze składników, z których powstają produkty tego Klienta. I tak historie Primaviki pomagają nam opowiedzieć Pan Pomidor, Pani Kapusta, zwariowane orzechy, ciekawskie Cieciorki i wiele innych!

Smakowite social media

W kanałach social media Primaviki przekazujemy najważniejsze wartości marki: ideę wegetarianizmu i weganizmu, proste składy i pyszny smak. W ciągu kilku lat zbudowaliśmy bardzo silną, zaangażowaną społeczność, która chętnie wchodzi w dialog z Primaviką i wspiera jej działania.

Na Facebooku z pomocą przychodzą nam nasze brand heroes, dzięki którym w zabawny sposób prezentujemy produkty i ich zalety oraz wyróżniki.

Na Instagramie smakołyki Primaviki pokazujemy z kolei na wykonywanych przez nas zdjęciach – w pysznych aranżacjach, które prezentują produkty i podsuwają pomysły na wegetariańskie połączenia smaków.

Najlepsze orzechy wyłuskane

W ramach naszej współpracy z tym Klientem byliśmy również odpowiedzialni za działania z zakresu pozycjonowania i SEO. Dbając o to, aby każdy miłośnik orzechowych pyszności i wegetariańskich przysmaków bez problemu znalazł informacje o marce Primavika w sieci. Obecnie oferta produktów wegetariańskich, wegański i ekologicznych jest bardzo szeroka, a kategoria zdrowej żywności wciąż rośnie w trendach, więc zadanie nie jest takie proste! Wieloletnie działania jednak procentują.

Klasyczne wydania
w niestandardowej formie

Dla Primaviki tworzymy również szereg projektów printowych. Jednym z nich jest katalog produktowy. Przekazaliśmy w nim nie tylko czysto merytoryczne informacje, ale także pokazaliśmy charakter tej marki. Dlatego na stronach tego wydawnictwa ofertę pomogły zaprezentować brand heroes i zabawne dorysówki, a także smakowite zdjęcia propozycji podania. W ramach naszych działań realizujemy także wiele innych projektów, m.in. reklamy prasowe, standy czy ulotki produktowe.

W naszym portfolio jest również projekt packagingowy dla linii past słonecznikowych Primaviki.