test

Info

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka

Influencer marketing

Szykuje się remont w blogosferze? Śpieszymy z pomocą razem z naszym Klientem – Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka – liderem polskiego rynku chemii budowlanej.

W ramach współpracy z FFiL Śnieżka zajmujemy się prowadzeniem zintegrowanych działań w obszarze influencer marketingu już od 2014 r. Realizujemy działania m.in. dla marek Śnieżka i MAGNAT.

Od pomysłu
do efektu

W ramach współpracy z FFiL Śnieżka odpowiadamy za tworzenie koncepcji pozwalających na autentyczną i efektywną komunikację o produktach z portfolio Klienta, dobór influencerów, bezpośrednią komunikację z nimi i wspólne wypracowywanie materiałów do publikacji, a także monitoring i analizę efektów. Realizujemy liczne współprace polegające na kontekstowej komunikacji produktowej, akcje metamorfozowe i projekty DIY, a także wysyłki kreatywne i niestandardowe przedsięwzięcia we współpracy z influencerami pozwalające na zwrócenie uwagi na wyróżniki produktów bądź idee, które są wplecione w ich strategię komunikacji.

Totalna metamorfoza kuchni?

Nowe barwy salonu albo sypialni?

Przemiana pokoju przedszkolaka w pokój ucznia? Sposób na proste i niedrogie DIY? A może na aranżację domowego biura? Pomysłów na mniejsze i większe metamorfozy influencerzy mają całe mnóstwo. Cieszymy się, że produkty marek Śnieżka i MAGNAT im w tych działaniach towarzyszą

Czas na challenge

W związku z launchem nowości w ofercie FFiL Śnieżka – farb MAGNAT Ceramic Care – wyszliśmy poza komunikację o produktach tego typu w kontekście remontów i odwołaliśmy się do popularnych idei slow life czy work-life balance. Zachęciliśmy odbiorców do tego, by zadbali o różne obszary swojej codzienności – tak, jak MAGNAT Ceramic Care troszczy się o wnętrza, w których na co dzień przebywają. W ramach akcji Slow&Care Challenge by MAGNAT Ceramic Care cztery influencerki – Mrspolka-dot.com, Aniamaluje.com, Simplife.pl oraz Codzienniefit.pl – zorganizowały dla swoich odbiorców wyzwanie dot. wprowadzenia w życiu zmian w stylu slow.

Jedna z naszych akcji dla marki Śnieżka (Barwy podróży z Gdziewyjechać.pl) została wyróżniona w top 10 najlepszych kampanii w blogosferze obok przedsięwzięć takich brandów jak MasterCard, Tesco, czy Jysk.

Z okazji Dnia Mamy

blogerki parentingowe regularnie otrzymują upominki, które przesyłamy im w imieniu marki Śnieżka. W ramach jednej z takich wysyłek podarowaliśmy im spersonalizowane, wielkoformatowe kolorowanki przygotowane na bazie ich własnych zdjęć przez nasze studio graficzne oraz zestawy miniprzyborów malarskich. Podziękowania i „szacun” od takich twórców jak Bakusiowo.pl – bezcenne!

W związku z wprowadzeniem do sprzedaży nowej linii – farb do DIY Śnieżka Moje Deko naszym celem było zwrócenie na nią uwagi influencerów. 🙂

Starannie wyselekcjonowani twórcy otrzymali od nas przesyłki, w których znaleźli tablice inspiracji ze zdjęciami ze swoich Instagramów wydrukowanymi w polaroidowym formacie, zestawy farb Moje Deko, a wszystko to zapakowane w skrzynki z wygrawerowaną nazwą swojego bloga. Niektórzy twórcy twierdzą, że była to najlepiej spersonalizowana przesyłka reklamowa „ever” i wnioskują o premię dla Agencji.

W związku ze zbliżającym się sezonem urlopowym do wybranych blogerów lifestyle’owych i podróżniczych skierowaliśmy  wysyłkę kreatywną, w ramach której każda osoba otrzymała walizkę, zestaw naklejek na bagaż, a także spersonalizowanych pocztówek ze swoimi zdjęciami z podróży zaprojektowanych przez nasze studio graficzne. Przy okazji chwalenia się tą przesyłką w swoich social media influencerzy podkreślali to, jak bardzo lubią otrzymywać upominki od teamu FFiL Śnieżka x Wizerunkowo.com.

A co o działaniach, które realizujemy

z influencarami, sądzą fani?

Możemy pochwalić się świetnym odbiorem.